Reebok EasyTone

Posilujte více své svaly s obuví Reebok EasyTone

Reebok přišel na trh s revoluční technologií Reebok EasyTone. Čím je tak jedinečná? S obuví reebok EasyTone můžete zapomenout na úmorné hodiny v tělocvičně, posilovnu si jednoduše nosíte s sebou.

Chůze v obuvi Reebok Easytone

Boty Reebok EasyTone fungují na základě balančních polštářků umístěných na patě a přední části podešvi. Polštářky vytváří při chůzi přirozenou nestabilitu, kterou se svaly snaží vyrovnat a jsou tak nuceny k vyšší aktivitě. Účinek této technologie je přirovnáván k chůzi po písku nebo k cvičení na balančních míčích.

Dle nezávislých testů na University of Delaware (USA) při chůzi v obuvi s technologií EasyTone namáháte ve srovnání s běžnou pěnovou obuví více hýžďové svaly, kolenní svaly a lýtkový sval. S Reebok EasyTone zlepšujete rovnováhu těla a nezanedbatelnou výhodou je i posilování postranních svalů nohou, díky nímž zpevňujete kotník a předcházíte tak vzniku výronu.

Obuv Reebok EasyTone navíc spojuje funkčnost s aktraktivností jednotlivých modelů, proto můžete s touto obuví vyrazit do práce, do školy, do města na nákupy nebo jen na procházku a jednoduše tak formovat postavu. Posilování nohou a zadečku teď může být velmi zábavné a ocení ho každý, kdo v dnešní uspěchané době nemá čas na pravidelné cvičení. Boty Reebok EasyTone prostě nasadíte a krásnou postavu si vychodíte!

Boty Easytone ReemetroPro svoji pohodlnost jsou skvělým společníkem na dlouhé procházky.
Boty Easytone Reemetro IIDíky ne zcela sportovnímu vzhledu se báječně hodí k riflím a vycházkovému oblečení.

Sdílejte tento článek: