Boty Reebok Freestyle Hi: Klasika s historií

Krom toho že si boty Reebok Freestyle Hi oblíbily ženy a děti cvičící aerobik, ozdobí vás při volnočasových, pracovních a jiných aktivitách.

tmavě modré boty Reebok Freestyle Hi

Boty Reebok Freestyle Hi si zachovávají po celou dobu svůj jedinečný vzhled a provedení. Není se čemu divit - kotníčkový model je opatřen dvěmi pásky pro dokonalou fixaci kotníku, kolem kotníku se nachází vyztužený límec zajištující příjemné nošení a také oporu kotníku, mezipodešev Eva tlumí dopady a zvyšuje pohodlí při nošení, v neposlední řadě má podrážka obuvi stovky menších prohlubní pro lepší přilnavost k povrchu.

Reebok Freestyle Hi se provádí ve dvou základních barevných provedeních – bílé Freestyle Hi a černé. V každé kolekcí je také několik barevných provedení, které jsou navrženy s nejnovějšími trendy, abyste vždy vypadali při svých cestách šik. Obuv tedy není vhodná pouze na aerobik a fitness, ale můžete s nimi vyrazit do společnosti a těšit se obdivu ostatních.

Obuv Reebok Freestyle Hi je oficiální botou Českého svazu aerobiku (ČSAE). Tento kultovní model poprvé vstoupil na prodejní pulty už v roce 1982, v té době byly položeny základy tehdy novému druhu cvičení – aerobiku. Ruku v ruce se obuv FreeStyle Hi a aerobik stávaly stále více populárnější.


Sdílejte tento článek: