Kolekce značky Reebok

Zjistěte, co všechno vám značka Reebok a náš autorizovaný e-shopu Rb-store.cz nabízí. Kolekce vycházejí 2x ročně a v nich najdete módní kolekci Classic a sportovní kolekci zaměřenou na běh a fitness.

Kolekce Reebok

Historie této celosvětově známe značky sahá až do 19. století, kdy náruživý běžec Joseph William Foster z Anglie přidělal na podrážku své běžecké obuvi hroty a vyrobil tak vlastně úplně první tretry, později si na jejich výrobu zřídil vlastní rodinnou manufakturu, která byla přejmenovaná na Reebok.

Od té doby se mnohé změnilo, ale prvotní úmysl zdokonolovat obuv a oblečení, tak aby vyhovovalo všem vašim potřebám, cítili jste se v něm skvěle a měli radost z pohybu, zůstává. Reebok své produkty neustále inovuje a technologicky žene vpřed. Aktuální kolekce jsou rozvrženy do 3 základních řad:

Sportovní kolekce - běh, fitness

Běžecké boty Reebok Realflex Speed

V této sekci naleznete vše pro běh a fitness. Nakupovat můžete nejen oblečení pro váš každodenní trénink, ale určitě zde najdete i vhodné obutí. Ve fitness kolekci má zvláštní sekci oblečení a obuv na nejnáročnější trénink zvaný Crossfit. Pro ženy zase máme speciální kolekci na jógu a tanec.

V běhu se rozšířila kolekce určená pro závod Spartan Race. Běžci si také přijdou na své v oddělení ZigTech, obuv která vám dává energii. Najdete u nás také běžeckou obuv Realflex, fungující na principu přirozeného běhu i klasickou běžeckou obuv. Neopomenutelným doplňkem je také plavecká kolekce obsahující pantofle, sandále nebo plavky.

Kolekce basics

Černá mikina Reebok

Každá značka má své základní řady s oblíbenými modely, které nemohou chybět v žádné kolekci. Reebok basics zahrnuje pouze textil a vybírat můžete základní trika, tílka, polokošile, dlohé i krátké kalhoty, mikiny, plavky, šortky a soupravy reebok.

Aby se vám oblíbené kousky reebok neokoukaly, s novou kolekcí přichází i s novějším designem, který je v soulady s novými trendy. Velice stylová je vždy kolekce s názvem Reebok Graphic, trička i mikiny mají velmi zajímavé potisky, které nadchnou nejen nejmladší část populace.

Lifestylová kolekce Classic

Dámské černé kozačky Reebok Vulc Boots

Neodmyslitelnou součástí každé kolekce je Reebok Classic – volně přeloženo městská móda pro běžné nošení a volný čas. Žádná jiná sekce nepodléhá tolik módním vlivům jako právě Classic. Oblečení i obuv jsou navrženy tak, abyste vypadali stále šik, i když vyjdete jen na vycházku se psem. Obuv i textil jsou určeny do města, do práce, do školy...

V kolekci Classic se stále budete cítit skvěle, protože budete vypadat skvěle. Ponořte se do světa Reebok a povolte uzdu své fantazii, klasiku zkombinujte s retro stylem, sportovní vzhled s módním. Tato kolekce vám nabídne vše, na co si jen vzpomenete: tričko, mikina, kalhoty, šortky, bunda, polokošile, nízká obuv, kotníčková obuv a mnoho dalších.

A co děti? Mají se kde oblékat...

Reebok nezapomíná ani na děti, oblečení, obuv i doplňky navrhuje pro děti různého věku – od nejmenších po děti školou povinné. Nezapomeňte na ně ani vy a pořiďte jim dívčí nebo chlapecká trička, kalhoty, mikiny, bundy kšiltovky, tašky do školy a další. I vaše děti chtějí vypadat dobře a pochlubit se svým kamarádům novým oblečením značky Reebok.

V sekci doplňků na vás čekají, tašky, kabelky, batohy, peněženky, sportovní tašky, batohy, kšiltovky, potítka, láhve na vodu, plavecké čepice i brýle, ponožky a další. Věříme, že značky reebok vás nezklame a budete se k ní rádi znovu vracet.


Sdílejte tento článek: