Tvarujte postavu s oblečením Reebok EasyTone

Velmi kompresní oblečení s pevnými pásy pomohou zapojit více vaše svaly při každém pohybu.

Oblečení Reebok Easytone Oblečení Reebok Easytone s vyznačenými pásy

Oblečení EasyTone představuje v kombinaci s obuví EasyTone dokonalé spojení. Dosud jste byli seznámeni pouze s obuví tvarující lýtkové, stehenní a hýžďové svaly. Obuv se těší velké popularitě, proto se technologové ze společnosti Reebok rozhodli navrhnout oblečení, které bude také za vás pracovat na vaši postavě.

A tak bylo vyvinuto oblečení, které převzalo název EasyTone. Trička a kalhoty EasyTone obsahují jedinečné pásy ResisTone. Umístění a pevnost těchto pásů bylo navrženo důmyslně tak, aby při každém vašem pohybu kladly tlak a odpor svalům – svaly jsou tak více zapojovány a posilovány.

Červené tílko Reebok Easytone

Pro dokonalejší účinek jsou veškeré druhy oblečení EasyTone těsnějšího střihu, aby pevně obepínalo celou vaši postavu. Díky svému těsnějšímu střihu můžete nosit trika a kalhoty EasyTone pod běžným oblečením nebo v nich prostě vyražte na své tréninkové hodiny.

Trička pomáhají více zapojovat svaly v horní polovině těla, kaltoty pak hlavně aktivují stehenní svaly. Obohaťte svůj šatník o oblečení z nové kolekce EasyTone, jistě si je oblíbíte jako svůj model obuvi EasyTone.


Sdílejte tento článek: