Reebok Realflex: přirozený pohyb chodidla

Návrháři společnosti Reebok propůjčili obuvi nevšední design a moderní technologii a nechali vzniknout obuv nesoucí název Reebok Realflex.

boty Reebok Realflex

Výjimečnost obuvi spočívá v nevšedním vzhledu podrážky, která má po celé ploše umístěno asi 76 trojrozměrných senzorů obdélníkového tvaru. Senzory umožní noze naprosto přirozený pohyb připomínající chůzi bosé nohy.

Proč chůze naboso?

Právě chůze naboso je velmi zdraví prospěšná, jsou při ní aktivovány svaly, které při chůzi v obuvi nejsou posilovány vůbec nebo jen minimálně. Obuv Reebok Realflex vám zajistí hlavní výhody chůze naboso a zároveň vám poskytne dostatečnou ochranu před poraněním od cizích předmětů.

Podrážka obuvi Flex je velmi flexibilní a ohebná, jednotlivé senzory na podrážce jsou navíc na sobě navzájem nezávislé, díky tomu noze umožní maximální ohebnost a přizpůsobivost povrchu. Svršek obuvi je velmi prodyšný, chodidlo tedy může dýchat a dochází i k rychlejšímu odvodu potu. Svršek i podešev obuvi jsou vyrobeny z velmi lehkých speciálních materiálů, obuv díky tomu téměř necítíte a stávají se součástí vás a vaší nohy.

RealFlex si můžete dopřát v posilovně i na běh

Flexibilnost a maximální ohebnost umožňují uživatelům obuvi Flex nespoutanost pohybu. V obuvi Realflex se velmi dobře pohybuje a výborně cvičí např. v tělocvičně nebo posilovně. Velkou výhodou technologie Flex je také její široké uplatnění. Nabízíme modely určené do tělocvičny a jiných vnitřních prostor, ale jsou i modely určené na běh ve venkovních prostorách. Výborně splní svůj účel i při každodenních vycházkách.

V nabídce je pánská obuv Realflex a stejně tak i boty Reebok Realflex v dámském provedení. Vybírat můžete z extravagantních barevných modelů obuvi pro ženy i muže nebo můžete sáhnout po méně výrazných barevných kombinacích, které splní svůj účel naproto stejně. Okuste pocit běhu naboso s obuví Reebok Realflex, která vám navíc poskytne dostatečný komfort a ochranu.

Jak pracují senzory obuvi Realflex?
Dejte svým nohám flexibilitu, kterou si zaslouží. RealFlex senzory pracují společně na podpoře přirozeného pohybu a zároveň chrání vaše chodidlo před zraněním v terénu.

Sdílejte tento článek: