VENTILATOR - komfort pro vaše chodidla

Světlo světa tato obuv spatřila již v roce 1990. Tehdy jste v těchto Reebok teniskách mohli zazářit na běžecké dráze. Nyní Reebok představuje stylový kousek, ve kterém si užijete pohodlí každý den.

Vzhledem k tomu, že jejich popularita nezadržitelně rostla, rozhodli se návrháři této značky i pro stylový model na běžné každodenní nošení. Během své existence Ventilator několikrát změnil svůj kabát – od zvířecích motivů přes elegantní jednobarevné modely až po pestrobarevné modely v kombinaci několika materiálů. V obuvi Ventilator snoubili jeho tvůrci lehkost, odpružení , pohodlí a v neposlední řadě rozhodně nadčasový design.

3P Ventilator obuvi

Pohodlí – O vaše pohodlí se postará funkční technologie Hexalite spolu s precizním využitím semišové kůže a syntetiky. Silueta Ventilator obuvi je navrhnuta tak, aby co možná nejvíce vyhovovala vašim potřebám.

Proudění vzduchu – Jedna z unikátních vychytávek je vlastní „ventilátor“ v podobě bočních síťovinových okének. Ty zajišťují perfektní cirkulaci vzduchu. Nejenže vaše chodidlo udrží v příjemném suchu, ale zároveň napomáhájí udržet vnitřek obuvi bez nepříjemných pachů. Tyto okénka jsou z pevného materiálu, takže se nemusíte bát protržení.

Přilnavost k povrchu – Členitá pryžová podrážka perfektně přilne k povrchu a poskytne požadovanou stabilitu.

Stylová obuv Ventilator
Pestrobarevná obuv Ventilator je ideální volbou všude tam, kde chcete vypadat stylově a zároveň se cítit maximálně pohodlně.

Co přináší technologie HEXALITE?

HEXALITE

Technologie hexalite

Technologie HEXALITE je inspirována technologií, která se používá při stavbě trupů letadel. Proto je precizně propracovaná do posledního detailu a funguje za každých okolností. Obuv s touto technologií perfektně tlumí nárazy při dopadu a tím chrání klouby a kolena.

Tato technologie je založena na vzduchových šestiúhelnících v podešvi, které mají tvar včelí plástve. Je 4 krát odolnější než klasická podešev. Navíc absorbuje až o 23% více energie než stejné množství EVA pěny. I když je tato technologie oproti novinkám starší, stále zůstává vhodnou volbou pro odpružení ve sportovní i lifestylové obuvi.


Sdílejte tento článek: