Boty Reebok Pump: legenda, která padne všem

Proč Pump? Každý jsme jiný a obuv Pump padne prostě každému, tato obuv je šitá na míru. Pohodlně si pomocí tlaku v komorách nastavíte tuhost a dokonalé padnutí boty.

boty reebok Pump

Technologie Reebok Pump poskytuje dokonalé pohodlí a přizpůsobí se každé noze i různých tvarů. Boty Reebok Pump funguji na pricipu vzduchových komor obepínajících a upevňujících nárt a patu vaší nohy. Podle různých mechanických druhů, si sami nastavujete míru tlaku, volit můžete ze 3 verzí lišící se pouze způsobem nastavení:

  • PUMP MANUAL – sami si volíte míru napumpování obuvi. Při nazutí obuvi mechanicky nastavíte tlak (obepnutí) v botě pomocí pumpy ve tvaru míče umístěné na jazyku boty. Před sundáním obuvi je třeba vzduch mechanicky upustit. Nejvyužívanější varianta, dnes se objevuje téměř ve všech typech obuvi Pump.
  • PUMP AUTO/OFF – volíte ze 2 úrovní nastavení. Po prvním kroku v obuvi reebok se komory začnou plnit vzduchem automaticky díky pumpě umístěné pod patou. K úplnému obepnutí dojde až po 5-10 krocích. Z důvodu nemožnosti individuálního nastavení tlaku v komorách od této verze obuvi reebok brzo upustil.
  • PUPM ADJUSTABLE – u tohoto typu modelu je pumpa opět umístěna pod patou a míra napumpování se volí automaticky podle vašeho kroku. Volit můžete ze 7 stupňů nastavení, tuhost volíte podle aktuálního zatížení obuvi, ventil pak udržuje vámi nastavený stupeň tuhosti. K úplnému napumpování dojde až po 5-10 krocích.
boty reebok Pump

Jedinečnou technologii Pump vyvinula značka Reebok již v roce 1989. Boty s touto technologií patří k ikonám, které jsou na pomyslných nejvyšších příčkách každé kolekce Reebok. Pump objevíte ve sportovní obuvi na tenis, basketbal a dnes především také v lifestylové kolekci určené na běžné nošení. Vyjděte do ulic s legendou jménem Pump i vy, nejen že se budete cítit pohodlně, boty Pump jsou zároveň stylovou záležitostí.

S obuví Reebok Pump slavíme 25. narozeniny
Technologie Pump oslavila 24. listopadu 2014 své 25. narozeniny. Na oslavu Reebok vytvořil toto "pumpovací video" s exluzivní hudbou, jejímž autorem je DJ a hudební producent Swizz Beatz.

 

Sdílejte tento článek: