Umělci oblékají Reebok Classic

Tým Reeboku vybral mladé úspěšné i začínající zpěváky, bikery, rappery, tanečníky, DJ, freerunnery, návháře, fotografy... a oblékl je do fashionové kolekce Reebok Classic.

Reebok podporuje talenty ze všech uměleckých oblastí. Na podzim 2014 vydal katalog pod názvem Reebok Classic Lookbook, ve kterém jsou tito umělci oháklí od hlavy až k patě do kolekce Reebok Classic. Značka Reebok tím ukazuje, o čem všem je oblečení a obuv z této kolekce. Mnozí mají značku Reebok spojenou především se sportem, ale kolekce Classic je naopak o módě a stylu. Boty i oblečení Classic na sebe vezmete až po sportu, když vyjdete do města, do ulic, do práce, do kina, prostě tam, kde se chcete cítit stylově.

Koho můžete potkat v triku Reebok Classic?

Ben Christovao pro Reebok

Ben Christovao

Ben Christovao se poprvé ve své kariéře prosadil, když získal titul mistra ČR v závodech na snowboardu. Soustavně se dostal i do taneční skupiny JAD Dance Company. V roce 2009 po pádu na snowboardu vyměnil prkno za mikrofón. V soutěži Superstar se dostal do první desítky a od té doby vydal několik alb, poslední v roce 2014 pod názvem Made in Czechoslovakia. Texty k písním si píše sám. V oblečení Reebok se našel, při tanečním a jiném tréninku sáhne po fitness kolekci a po tréninku obléká stylovou záležitost Reebok Classic.
Anet Antošová pro Reebok

Anet Antošová

Anet Antošová se od 10roků účastnila tanečních soutěží Hip-Hop Solo, kde se jí dařilo, stala se vícemistyní Evropy a několikanásobnou mistryní ČR. Získala zkušenosti na taneční stáží v USA a na londýnských lekcích známé tanečnice Kymberlee Jay. Od roku 2013 vede vlastní kurzy v Praze. Zaměřuje se především Streed Dance pro děti, Dancehall, MTV a Twerk. Díky lekcím Twerku se proslavila nejvíce. Mimo to se také věnuje choreografií, vystupuje v divadelních a televizních projektech, natáčí taneční videoklipy. V roce 2011 vystupovala na turné amerického rappera Kenye Westa.
A takhle se Anet předvedla na párty uspořádané ku příležitosti představení Classic Reebok Lookbook by Dereck Hard.
Jan Jenka pro Reebok

Jan Jenka

Jan Jenka , špička v ČR ve freerunningu: "Na parkourovým meetingu v Bánský Bystrici jsme si s kamarádem odběhli do supermarketu pro jídlo a cestou potkali zajímavej spot. Byl tam vyzývající skok asi z mětimetrové zdi na římsu nějakého bývalého hotelu. Mezera byla něco přes 2 metry a dole pod tím byl beton, kameny a tráva. Dostal jsem hroznou chuť to zkusit, akorát jsem musel přemluvit strach... Stál jsem tam 15 minut, během kterých jsem si to 2x rozmyslel a zase se vrátil... Pak jsem se podíval na chvíli jinam, nadechnul se a hop. Nakonec všechno dopadlo podle plánu a já měl nepopsatelnou radost, že jsem vyhrál nad vlastním strachem. To byl super pocit."

Prohlédněte si celý Lookbook Reebok:

Lookbook Reebok Classic 2014

Sdílejte tento článek: